فروشگاه اينترنتي wowland
 
نويسندگان
لینک دوستان
عضویت
نام کاربری :
پسورد :
تکرار پسورد:
ایمیل :
نام اصلی :
آمار
امروز : 4
دیروز : 0
افراد آنلاین : 1
همه : 526
پيوندهای روزانه
لينكي ثبت نشده است

انواع اتو مو با كفي هاي مختلف

  • اتو مو با كفي هاي معمولي:

اين نوع كفي ها از فلز ساخته شده اند و اكثرا قابليت تنظيم درجه حرارت ندارند. در واقع بيشترين قابليتي كه براي تنظيم درجه حرارت در آنها در نطر گرفته شده است: كم، زياد و متوسط . اين اتوها مخصوص افرادي است كه گاه گاه از اتوي مو استفاده ميكنند و يا فقط بخشي از موهايشان را صاف ميكنند.

  • اتو مو با كفي هاي سراميك:

در اين نوع اتوها قابليتهاي مختلفي تعبيه شده است. از قبيل قابليت تنظيم درجه حرارت. اين نوع اتو موها ارزان قيمت هستند و معمولا قيمتشان با توجه به قابليتهايي كه دارند متفاوت است. كيفيت سراميك بكار رفته در اين نوع اتوها هم مختلف است. اين اتو موها كمتر به موها آسيب مي رسانند و براي همين نسبت به مدل هاي فلزي و يا معمولي طرفدار بيشتري دارند. صفحههاي اتو موي سراميكي حرارت را به طور يكنواخت توزيع كرده و تا حدودي از سوختگي موها جلوگيري ميكند پس اتوهاي سراميكي بهترين نوع اتو مو كراتينه محسوب ميشوند. با توجه به ظرفيت گرمايي بالاي سراميك ، صفحه سراميكي گرماي خود را براي مدت طولاني حفظ ميكند.همچنين موهاي رنگ شده كدر نمي شوند.

  • اتو مو با كفي هاي تورمالين:

تورمالين يكي از مواد بسيار پر كاربرد در طبيعت است. و البته در صنعت آرايشي و زيبايي بسيار پر طرفداراست چون تورمالين آرام آرام گرم ميشود، بنابراين درجه حرارت را در خود نگه مي دارد و به جاي خشك و بد حالت كردن مو، آنرا درخشان، براق و خوش حالت ميكند.

اتو مو مخصوص احيا

  • اتو مو با كفي آيونيك:

اين اتوها نسبت به مدلهاي ديگر گرانتر هستند. نتيجه اين مدل اتوها بر روي انواع محتلف مو متفاوت است. اگر موهاي شما خشك است، بهتر است كه از اين مدل اتو استفاده كنيد. در واقع اين نوع اتو باعث ميشود كه رطوبت موهاي شما از دست نرود و حتي رطوبت را به موهاي شما بر ميگرداند و مانع از خشك شدن موهايتان مي شود. در پايان بايد اين نكته را يادآوري كنم كه هرچه موهاي شما حجيم وضخيم تر باشد نياز به حرارات بيشتري براي صاف شدن دارد. يعني هرچه مو حجيم تر و ضخيم تر باشد، در اينصورت بايد از اتو موي پيشرفته تري استفاده كنيد.

  • اتو موبا كفي هاي تيتانيومي

  • اتوهايي كه صفحه تيتانيومي دارند، خيلي زود داغ ميشوند و به نسبت، بسيار سريعتر از اتو موي سراميكي حرارت را منتقل ميكنند. در صورتي كه از اتو موي تيتانيومي به درستي استفاده كنيد، احتمال آسيبرسيدن به موها به حداقل ميرسد اما اگر اتو را براي مدت طولاني روي مو نگه داريد، مو آسيب ديده و به اصطلاح ميسوزد.

درمان كراتينه چيست؟

درمان كراتين با جايگزين كردن پروتئينهايي كه موهايتان به دليل استفاده از محصولات شيميايي، لوازمهاي حرارتي يا شرايط آسيب رساننده ديگر از دست داده است، كمك ميكند تا آسيبهايي كه به موهايتان رسيده درمان شود. (موهاي شما خودش حاوي كراتين است، اما به دلايل مختلف از اين ماده عاري ميشود.) كراتين، بخشهايي از موهايتان كه آسيب ديده است را بازسازي كرده، آنها را درخشان ميكند و وز موها را از بين ميبرد. بنابراين موهايتان زيباتر شده و راحتتر حالت ميگيرد. درمان كراتين براي موها معجزه كرده و مزاياي متعددي را بهمراه دارد، مثلا به موها رطوبترساني ميكند تا رشتههاي موهايتان نرم، انعطافپذير، درخشنده و قوي شده، و ديگر روي هوا پراكنده نشوند.

درمان كراتينه

درمان كراتين خانگي

اگر به هر دليلي نميتوانيد به سالنهاي زيبايي برويد تا درمان كراتينه را انجام دهيد، ميتوانيد همان كار را در خانه و براي خودتان يا حتي براي اطرافيانتان پياده كنيد. اما قطعا بايد بدانيد كه چطور اين كار را به درستي انجام دهيد تا بتوانيد بيشترين فايده را از آن كسب كنيد.

اگر ميخواهيد يك درمان كراتين واقعي و نزديك به آنچه سالنها انجام ميدهند داشته باشيد ميتوانيد به جاي كراتينهاي گياه و دستساز، از ماسكهاي كراتين كه در فروشگاههاي محصولات زيبايي قابل خريد است استفاده كنيد. اين محصولات ميتوانند به شما كمك كنند تا بلافاصله موهايي نرم و بدون وز به دست بياوريد.

براشينگ مو چيست؟

به عمل حالت دادن به مو توسط لوازم حرارتي گوناگون مانند سشوار و همچنين استفاده از يك برس، براشينگ مو گفته مي شود. شما با يادگيري براشينگ مو، مي توانيد بدون مراجعه به آرايشگر، موهاي خود را به زيبايي حالت دهيد. شايد براي شما اين سوال پيش آيد كه چرا بايد از براشينگ مو براي حالت دهي به مو استفاده شود، زماني كه امكان چنين كاري با استفاده از ژل و اسپري هاي حالت دهنده وجود دارد؟ بايد گفت زماني كه با براشينگ، موهاي خود را حالت مي دهيد، موهاي شما ظاهر طبيعي تري پيدا مي كنند و همچنين كمتر در معرض آسيب هاي گوناگون قرار مي گيرند؛ بنابراين لازم است در رابطه با اين عمل، اطلاعاتي در اختيار شما قرار گيرد تا با براشينگ مو، كاملا آشنا شويد.

برخي از محصولات وولند كه به شما در جهت حفظ زيبايي كمك خواهد كرد: خريد روغن آرگان، خريد كراتين صافي مو

چه ابزارهايي براي براشينگ مو نياز است؟

براشينگ يا همان سشوار كردن مو، مختص تنها خانم ها يا آقايان نيست. اگر بخواهيم دليل اين موضوع را بيان كنيم، بايد از افزايش ميل به زيبايي، شيك بودن و مرتب بودن در خانم ها و آقايان اشاره كنيم.اگر روند براشينگ كردن موها را بلد باشيد، براي مجالس مختلف مي توانيد بدون رفتن به آرايشگاه، موهاي خود را به بهترين شكل فرم دهيد. بد نيست بدانيد براي اين كه براشينگ موهاي شما حرفه اي به نظر برسد، نياز به يك سري ابزار خواهيد داشت.

براشينگ مو

برس حرارتي

يكي از موضوعاتي كه ساليان سال تا به الان وجود داشته، شيوه و لوازم لازم براي صاف كردن مو است. دستگاه و شيوه هاي گوناگوني براي صاف كردن مو معرفي شده اند كه هر كدام مزيت و معايبي دارند. برس حرارتي يكي ديگر از وسايلي محسوب مي شود كه مي توانيد با استفاده از آن موهاي خود را صاف و لخت كنيد. برس حرارتي چيست؟ برس حرارتي را مي توان تركيبي از دو وسيله در نظر گرفت كه با استفاده از آن امكان صاف كردن و گاهي اوقات با توجه به مدل آن، حالت دادن نيز وجود دارد. استفاده از اين وسيله كار را براي افراد به ويژه خانم هايي كه مو بلندي دارند، راحت كرده است. برس حرارتي در واقع همان برس شانه كردن مو است كه در كنار وظيفه ي اصلي، نقش سشوار يا اتو مو را نيز دارد. امكان استفاده از اين وسيله براي زمان هايي كه شما تصميم داريد موي خود را صاف و لخت كنيد، وجود دارد و براي اين كار تنها بايد اجازه دهيد برس گرم شود، پس از گرم شدن برس، با آن موهاي خود را طبق هميشه برس بكشيد، پس از چند بار برس كشيدن مو از بالا به پايين، متوجه مي شويد كه موهاي شما صاف و لخت شده است؛ همچنين اگر شما موهاي به نسبت فر و وزي داريد، مي توانيد بعد از استحمام، موهاي خود را با اين برس خشك و صاف كنيد. اگر شما از آن دسته خانم هايي هستيد كه خيلي وقت و حوصله براي موهاي خود به خرج نمي دهيد و علاقه اي به استفاده از اتو مو و سشوار نداريد، اين برس پيشنهاد مناسبي به نظر مي رسد.

 

امتیاز:
 
بازدید:
[ ۵ اسفند ۱۳۹۹ ] [ ۰۱:۵۱:۲۲ ] [ احسان كريم خاني ]
ارسال نظر
نام :
ایمیل :
سایت :
پیام :
خصوصی :
کد امنیتی :
[ ]
.: Weblog Themes By blograz :.

درباره وبلاگ

موضوعات وب
موضوعي ثبت نشده است
پنل کاربری
نام کاربری :
پسورد :
لینک های تبادلی
فاقد لینک
تبادل لینک اتوماتیک
لینک :
خبرنامه
عضویت   لغو عضویت
امکانات وب